Autoestetyka to studio kosmetyki samochodowej w Lublinie. Profesjonalnym auto detailingiem zajmujemy się od 2010 roku, co czyni nas liderem w regionie.
Oferujemy Państwu najwyższą jakość pielęgnacji i ochrony samochodu, na którą składa się:

• auto detailing,
• renowacja lakieru,
• powłoki ceramiczne,
• aplikacja bezbarwnych folii ochronnych,
• naprawa tapicerki skórzanej,
• usuwanie wgnieceń.

W swojej pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby jak najlepiej dbać o samochody naszych Klientów. Wśród nich znajdują się wyselekcjonowane kosmetyki wiodących światowych producentów. Dają nam pewność, że użyte metody napraw czy zabiegów detailingowych są bezpieczne dla wszystkich powierzchni oraz pozwalają osiągnąć doskonały efekt.

Jako jedyna firma w województwie lubelskim jesteśmy akredytowanym instalatorem japońskich powłok ceramicznych firmy Modesta. Preparaty te są światowym liderem w dziedzinie zabezpieczenia lakieru, o czym świadczy ich dostępność jedynie u wyselekcjonowanej grupy najlepszych detailerów.

Specjalizujemy się również w naprawach estetycznych pojazdów. Przez lata gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie pracując w najlepszych centrach smart repair w Europie, dzięki czemu potrafimy przywrócić blask zużytym elementom.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie z pasją, wiedzą i umiejętnościami. Zaufały nam lubelskie salony sprzedaży samochodów premium oraz właściciele najbardziej wyjątkowych perełek motoryzacji. Setki realizacji i zadowolenie klientów są dla nas największą satysfakcją.

Piękno tkwi w szczegółach. Zacznij je dostrzegać także w swoim samochodzie.